Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18829
Stary 24.08.2012, 12:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post
IPN to kolejne panstwowe koryto do obsadzenia . Cos tam niby szperaja w papierach i za ta "ich prace" ida miliony na utrzymanie tego czegoś
Lepiej by to było wszystko spalić .... . Śmierdzi komuchem na kilometr.
Hej Nasz TS !!