Ajax napisał(a):

.
AD Smoleńsk.
Bzdurą jest opowiadanie, że Kaczyński się poleciał zabić i bzdurą jest to że Tusk złośliwie zabił Kaczyńskiego przy pomocy Rosyjskiej maszyny do mgły.
Bzdurą jest to że drzewo nie może uszkodzić lecącego samolotu i bzdurą jest to, że KGB chciało kogoś zabić. Tak samo jest bzdurą, że pijany Kaczyński w kokpicie kazał lądować pilotowi.
Nie jest to temat na który chce tu rozprawiać jest do tego inny wątek.
|
Nie do mnie to było ale dużo rzeczy poruszyłes na które chętnie bym odpowiedził ale czasu na godzinne pisanie nie mam

Pewnie na szczęscie dla nas obu , hehe. w każdym razie ad.6 -gazety czytaja obecnie stosunkowo nieliczni i juz raczej uksztaltowani politycznie , internet ok ale opinie o świecie wiekszośc ludzi czerpie z TV a tu jest jak jest.
Co do cytatu powyżej. Bzdurą bo tak powiedział red.Skrzydlatej Polski niejaki Hypki ? prosze wyjaśnij. Jak na razie jedyne naukowe badania udowadniają że jednak nie może uszkodzić.Co do KGB rozumiem masz tam kontakty i przekazali Ci co chcieli a co nie chcieli zrobić...? Tak właśnie tworzą się bajki. No bo wiadomo.....a Politkowska , a Litwinienko, a Juszczenko .....samobójcy ? jak Lepper i Petelicki...
AS82 napisał(a):

|
IPN to kolejne panstwowe koryto do obsadzenia . Cos tam niby szperaja w papierach i za ta "ich prace" ida miliony na utrzymanie tego czegoś
|
Jeszcze by ci dziadka w UB znaleźli i w domu byłby szlaban na neta. Faktycznie niech tych "darmozjadów' zlikwidują. Co za głąb.