Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18828
Stary 24.08.2012, 12:53
Ajax napisał(a):Wyświetl post
.
AD Smoleńsk.

Bzdurą jest opowiadanie, że Kaczyński się poleciał zabić i bzdurą jest to że Tusk złośliwie zabił Kaczyńskiego przy pomocy Rosyjskiej maszyny do mgły.
Bzdurą jest to że drzewo nie może uszkodzić lecącego samolotu i bzdurą jest to, że KGB chciało kogoś zabić. Tak samo jest bzdurą, że pijany Kaczyński w kokpicie kazał lądować pilotowi.
Nie jest to temat na który chce tu rozprawiać jest do tego inny wątek.
Nie do mnie to było ale dużo rzeczy poruszyłes na które chętnie bym odpowiedził ale czasu na godzinne pisanie nie mam Pewnie na szczęscie dla nas obu , hehe. w każdym razie ad.6 -gazety czytaja obecnie stosunkowo nieliczni i juz raczej uksztaltowani politycznie , internet ok ale opinie o świecie wiekszośc ludzi czerpie z TV a tu jest jak jest.
Co do cytatu powyżej. Bzdurą bo tak powiedział red.Skrzydlatej Polski niejaki Hypki ? prosze wyjaśnij. Jak na razie jedyne naukowe badania udowadniają że jednak nie może uszkodzić.Co do KGB rozumiem masz tam kontakty i przekazali Ci co chcieli a co nie chcieli zrobić...? Tak właśnie tworzą się bajki. No bo wiadomo.....a Politkowska , a Litwinienko, a Juszczenko .....samobójcy ? jak Lepper i Petelicki...

AS82 napisał(a):Wyświetl post
IPN to kolejne panstwowe koryto do obsadzenia . Cos tam niby szperaja w papierach i za ta "ich prace" ida miliony na utrzymanie tego czegoś
Jeszcze by ci dziadka w UB znaleźli i w domu byłby szlaban na neta. Faktycznie niech tych "darmozjadów' zlikwidują. Co za głąb.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 24.08.2012 o godz. 12:56.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej