Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18827
Stary 24.08.2012, 12:51
Szpen napisał(a):Wyświetl post
kilka smaczków dotyczących IPN. Jak Pisowskie mordy skamlały, a jak widać rzeczywistość jest zupelnie odmienna.
IPN to kolejne panstwowe koryto do obsadzenia . Cos tam niby szperaja w papierach i za ta "ich prace" ida miliony na utrzymanie tego czegoś