Co do PGE i ponownego sponsorowanie GKSu
wanciak86 napisał(a):

|
To niech się "kolega", jeszcze raz lepiej zastanowi.
|
PGE pozostanie sponsorem GKS-u Bełchatów
Zarząd PGE SA podjął decyzję o kontynuowaniu umowy sponsorskiej z ekstraklasowym GKS-em Bełchatów do końca sezonu 2012/13.
PGE sponsoruje bełchatowian od sezonu 2007/08. Na mocy umowy pierwszy i drugi zespół występuje pod nazwą PGE GKS Bełchatów.
- Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu sponsorowi, że podjął taką decyzję - powiedział prezes GKS-u Marcin Szymczyk. - Jesteśmy przekonani, że wspólne działania będą nadal przynosić obopólną korzyść dla obu spółek, a przede wszystkim naszej społeczności - dodał Szymczyk.
Miesiąc temu PGE podjęła decyzję o rozwiązaniu z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia umowy sponsorskiej.
http://www.90minut.pl/news/195/news1...Belchatow.html