Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21946
Stary 24.08.2012, 12:37
Co do PGE i ponownego sponsorowanie GKSu
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
To niech się "kolega", jeszcze raz lepiej zastanowi.
PGE pozostanie sponsorem GKS-u Bełchatów

Zarząd PGE SA podjął decyzję o kontynuowaniu umowy sponsorskiej z ekstraklasowym GKS-em Bełchatów do końca sezonu 2012/13.

PGE sponsoruje bełchatowian od sezonu 2007/08. Na mocy umowy pierwszy i drugi zespół występuje pod nazwą PGE GKS Bełchatów.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu sponsorowi, że podjął taką decyzję - powiedział prezes GKS-u Marcin Szymczyk. - Jesteśmy przekonani, że wspólne działania będą nadal przynosić obopólną korzyść dla obu spółek, a przede wszystkim naszej społeczności - dodał Szymczyk.

Miesiąc temu PGE podjęła decyzję o rozwiązaniu z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia umowy sponsorskiej.

http://www.90minut.pl/news/195/news1...Belchatow.html
Odpowiedz cytując