Wyświetl pojedynczy post
malalu1988
Banita
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7663
Stary 24.08.2012, 12:29
No Wojtek Łobodziniski ma nowy klub dzieki bogu, że go juz u nas nie ma a grac bedzie w Miedzi Legnicy
Ale też zastanawijace miec tak duzą pensje W wiśle i spaśc aż tak nisko Wisła>Łks>MIedzi ciekawe co dale

http://...................../viewtopic.php?p=12922&sid=66f9baaa47be185e52ac2d62 a152d286#12922
Odpowiedz cytując