No Wojtek Łobodziniski ma nowy klub

dzieki bogu, że go juz u nas nie ma a grac bedzie w Miedzi Legnicy
Ale też zastanawijace miec tak duzą pensje W wiśle i spaśc aż tak nisko Wisła>Łks>MIedzi ciekawe co dale
http://...................../viewtopic.php?p=12922&sid=66f9baaa47be185e52ac2d62 a152d286#12922