Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19590
Stary 24.08.2012, 11:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Żeby zakończyć temat młodych - policzcie sobie ilu grało w meczu pucharowym Legii z Rosenborgiem, albo w meczu ligowym. No, ale fakt - oni przecież o nic nie walczą...

Tyle, że Legioniści w tych młodych inwestują, a u nas wstawia się tylko głodne kawałki frajerom. Brawo Jacuś, brawo Probierz. Za odmłodzenie składu
Jak Probierz ma stawiać na młodych skoro nasi najlepsi młodzi zawodnicy dopiero po kontuzjach wracają?

Stawiał na Chrapka w sparingach kontuzja,
Buras miał dostawać szanse po transferze kontuzja
Uryga dostał szanse zagrał dobrze w lidze kontuzja

Kogo my z młodych jeszcze mamy którym warto dać szanse? Kamiński Szewczyk Miśkiewicz, tylko obecnie mają silnych konkurentów .
Odpowiedz cytując