wolfy napisał(a):

Żeby zakończyć temat młodych - policzcie sobie ilu grało w meczu pucharowym Legii z Rosenborgiem, albo w meczu ligowym. No, ale fakt - oni przecież o nic nie walczą...
Tyle, że Legioniści w tych młodych inwestują, a u nas wstawia się tylko głodne kawałki frajerom. Brawo Jacuś, brawo Probierz. Za odmłodzenie składu
|
Jak Probierz ma stawiać na młodych skoro nasi najlepsi młodzi zawodnicy dopiero po kontuzjach wracają?
Stawiał na Chrapka w sparingach kontuzja,
Buras miał dostawać szanse po transferze kontuzja
Uryga dostał szanse zagrał dobrze w lidze kontuzja
Kogo my z młodych jeszcze mamy którym warto dać szanse? Kamiński Szewczyk Miśkiewicz, tylko obecnie mają silnych konkurentów .