Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#647
Stary 24.08.2012, 11:09
syryls napisał(a):Wyświetl post
W Izraelu jest większa kopanina niż w Polsce, tam to dopiero nie ma teamów tylko indywidualności. Takich Meliksonów tam jest więcej, podam przykład z brzegu, Tal Ben-Haim, zastąpił ostatnio Meliksona w meczu repr. Oglądałem skróty spotkań tego piłkarza i umiejętnościami jest na porównywalnym poziomie do Maora, ale gdyby znaleść taką perełką ale zdecydowanie młodszą, ale ważne że jest przynajmniej u Nas ktoś taki jak Melikson.
Co do spotkań Śląsk mimo wszystko fajnie się zaprezentował w ofensywie, w defensywie to było wiadomo że 2-3 bramki stracą jak nic, w rewanżu będzie tylko dopełnienie sprawy. Sobiech w zespole Hannoveru grał co najwyżej przeciętnie, nie wiem czemu zasłużył na powołanie...
Legia zagrała nieźle ale w środku boiska to Rosenborg miał zdecydowaną przewagę
W izraelu jest wiecej kreatywnych pilkarzy z lepsza technika, ich problemem jest gra obronna, tam wiekszosc druzyn w ogole nie potrafi sie bronic, takich jak Slask w obronie to tam jest polowa ligi.Oczywiscie mozna tam wylowic wiecej perelek, Melikson , Biton czy Dwialiaszwili wniesli sporo pozytywnego.Tylko chodzi o to zeby sciagac pilkarzy, ktorzy tam sie aktualnie wyrozniaja, a nie takich co grali dobrze kiedys, bo wtedy taki pilkarz nic nie wniesie ponad przecietnosc, jak Legia zrobila z Ohayonem.

A co do meczu Legii to jednak oni bylo oslabieni, w srodku Vrodjak czu Wolski to jednak na te chwile wyzsza pulka niz Kosecki, Lukasik czy Kucharczyk, Legia chciala na szybkosci ich wziasc i to sie moglo udac, troche pecha mieli, bo mogli spokojnie dowiezdz to 1:0, tutaj problem byl w tym, ze Legia fizycznie siadla gdzies po godzinie, ale wcale nie jest przesadzone, ze odpadna, patrzac na wyniki tych norwegow to oni wcale nie maja lepszych u siebie niz na wyjazdach.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 24.08.2012 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując