Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3224
Stary 24.08.2012, 09:18
Watts napisał(a):Wyświetl post


Dla mnie koszulki z wszelakimi kołnierzykami są po prostu automatycznie zajebiste. Te nasze tegoroczne na przykład, to zostawiłbym już na stałe
Strasznie szpeci ten Lotos , dla mnie wygląda to strasznie. Juz mogli usunąć te żółte tło.
Odpowiedz cytując