Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14387
Stary 24.08.2012, 06:07
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
a jak juz szuka się sponsora aby opłacić kontrakt Brożkowi ( co samo w sobie jest idiotyczne,bo facet jest cieniutki, poza nasza lige nie wychodzi poziomem. A i tutaj musi miec n sytuacji aby cos strzelic)to nie lepiej podpisać Jelenia. Pokazał, że w poważnej piłce grać umie, jest gwarantem poziomu.
Jelen powiedział, ze nie zamierza w tym momencie wracac do polski wiec ten zawodnik odpada. Wolałby nawet grac gdzies w 2 lidze francuskiej - i tutaj ostatnio pojawiła sie informacja, ze byc moze zasili FC Nantes.
Odpowiedz cytując