Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.08.2012, 06:04
Stalo sie tak jak sie mialo stac - po prostu. Legia niby łatwy rywal, fajnie zagrała ale jedna bramka to zdecydowanie za mało. Slask powalczyl na tyle na ile mogł - ale powalczył i trzeba im to oddac.
Odpowiedz cytując