TOMEK 11 napisał(a):

Brozek wam nie pasuje, a Delev, ktory siedzial na trybunach w o wiele slabszym klubie w Turcji, tak?Przeciez ta liga bulgarska jest jeszcze slabasza od polskiej, a Delev przy Brozku nie istnieje.I jeszcze jedno, skoro Brozek jest taki slaby to jakim sposobem wygrywal rywalizacje w kadrze z Sobiechem, i to on byl piewrszym zmiennikiem Lewandowskiego na euro.