tofik napisał(a):

Kogoś jeszcze dziwi, że Jovanić się trzyma kontraktu w Wiśle rękami i nogami i woli ME ?
150k euro (najbiedniej) co miesiąc dla gościa, który nawet nie umie bronić. A na różne potrzebne sprawy pieniędzy nie ma.
Komuś w ogóle zależy na tym klubie ? Cupiał niby czasem wraca z Hajwajów z odsieczą i robi porządek, ale za rzadko. W między czasie nie ma mu kto interesu dopilnować. Wszyscy go doją tylko z kasy.
|
To prawda . To co oni wtedy odpie.rdolili 2 lata temu będzie już chyba nie do powtórzenia ! Słabszych po prostu się nie dało , sprawa tutaj ewidentnie śmierdzi , ale nie jestem osobą, która by jakieś oskarżenia wysuwała ot tak.
Pomyśleć , że najlepszym transferem okazał się... Bunoza , który niestety jest zawodnikiem przeciętnym .
Wiadomo jak bardzo ten liczny zaciąg obciążył nasz niski budżet .
Milan Jovanić to jednak absolutny ewenement i stawiam go w jednym szeregu z Łobodzińskim , czy Dawidowskim .
Podsumujmy ( zakładam , że zarabia ok. 200 tys. euro rocznie ) :
500 tys. euro za transfer + 5 lat x 200 tys euro = 1,5 MLN EURO !! = 6,5 MLN ZŁ !!
Kosmos , porażająca kwota i strach pomyśleć w ile rzeczy można by zainwestować zamiast w tego przesympatycznego gościa ... To żałosne jak paraduje w koszulce Wierność , choć zależy mu tylko na kasie , by wydoić nas ile się da
