Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14384
Stary 24.08.2012, 00:07
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
a jak juz szuka się sponsora aby opłacić kontrakt Brożkowi ( co samo w sobie jest idiotyczne,bo facet jest cieniutki, poza nasza lige nie wychodzi poziomem. A i tutaj musi miec n sytuacji aby cos strzelic)to nie lepiej podpisać Jelenia. Pokazał, że w poważnej piłce grać umie, jest gwarantem poziomu.
I tylko chyba Dawid Nowak byłby lepszym gwarantem częstego pobytu na L4.
Odpowiedz cytując