|
a jak juz szuka się sponsora aby opłacić kontrakt Brożkowi ( co samo w sobie jest idiotyczne,bo facet jest cieniutki, poza nasza lige nie wychodzi poziomem. A i tutaj musi miec n sytuacji aby cos strzelic)to nie lepiej podpisać Jelenia. Pokazał, że w poważnej piłce grać umie, jest gwarantem poziomu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|