Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7654
Stary 23.08.2012, 23:41
Kogoś jeszcze dziwi, że Jovanić się trzyma kontraktu w Wiśle rękami i nogami i woli ME ?
150k euro (najbiedniej) co miesiąc dla gościa, który nawet nie umie bronić. A na różne potrzebne sprawy pieniędzy nie ma.
Komuś w ogóle zależy na tym klubie ? Cupiał niby czasem wraca z Hajwajów z odsieczą i robi porządek, ale za rzadko. W między czasie nie ma mu kto interesu dopilnować. Wszyscy go doją tylko z kasy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.08.2012 o godz. 23:50.
..
Odpowiedz cytując