|
No to jesteśmy trochę mądrzejsi.
13. CYPR 26,083
4LE Nefci - APOEL 1:1
4LM AEL Limassol - Anderlecht 2:1
Zgodnie z planem. APOEL raczej rozprawi się u siebie z Nefci a AEL gdzieś w grupie zagra.
14. AUSTRIA 24.625
4LE PAOK - Rapid Wieden 2:1
Bardzo dobry wynik bo mimo remisu 1:1 i grze w 10 na 11 PAOK strzelił i coraż bliżej by Austria nie miała żadnej ekipy w grupach, ale co z tego...
15. DANIA 24,100
LM Nordsjaelland
4LM Kobenhavn - Lille 1:0
4LE Midtjylland - Young Boys 0:3
4LE Horsens - Sporting Lizbona 1:1
Tutaj liczę w sumie zgodnie z planem. Horsers a przede wszystkim Midtylland odpadają. Kopenhaga mimo wszystko sądzę, że zagra w LE bo u siebie Duńskie zespoły są o wiele mocniejsze w moim mniemaniu.
16. SZWAJCARIA 22.675
4LM Basel - CFR Cluj 1:2
4LE Midtjylland - Young Boys 0:3
4LE Luzern - Genk 2:1
Zaskakująca porażka Basel. Reszta zgodnie z planem. Dobrze jakby chociaż Luzern odpadło.
17. IZRAEL 21.250
4LM BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona 2:0
4LE HF91 Dudelange - Hapoel Tel-Awiw 1:3
Zgodnie z planem.
18 POLSKA 20.750
4LE Sląsk Wroclaw - Hannover 96 3:5
4LE Legia Warszawa - Rosenborg 1:1
Obyśmy nie pluli sobie w brodę, za tą straconą bramkę...
19. BIAŁORUŚ 18.500
4ML BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona 2:0
Zgodnie z planem.
20. CHORWACJA 18.083
4LM Dinamo Zagrzeb - Maribor 2:1
Było blisko niespodzianki, ale i tak dobry wynik Mariboru.
21. RUMUNIA 17.924
4LM Basel - CFR Cluj 1:2
4LE Dinamo Bukareszt - Metalist Charków 0:2
4LE Vaslui - Inter Mediolan 0:2
4LE Ekranas - Steaua Bukareszt 0:2
Raczej zgodnie z planem chociaż wygrana Cluj raczej zaskakująca. Dwie ekipy w grupach i módlmy się by nie punktowały za dobrze.
22. CZECHY 17.725
4LE Slovan Liberec - Dnipro Dniepropietrowsk 2:2
4LE Lokeren - Viktoria Pilzno 2:1
4LE Feyenoord - Sparta Praga 2:2
Tutaj mogło być jeszcze lepiej gdyby Dipro utrzymało wynik 2:0. Ale jest i tak dobrze. Jest szansa na 0 zespołów w grupie chociaż trzeba powiedzieć, że taki scenariusz jest super optymistyczny.
To na co przede wszystkim musimy liczyć to Legia. A ta na własne życzenie tylko zremisowała ze słabym Rosenborgiem. Mam nadzieję, że ten jeszcze jeden mecz w lidze da coś Legii bo momentami to naprawdę wygląda fajnie. Rado musi łapać formę a reszta ekipy nastawić celowniki bo jak się ma mało okazji w meczu to trzeba wykorzystywać je w większości.
Śląsk i tak dziwne, że aż tak powalczyć jak dla mnie. Szkoda końcówki bo każde 0,125 się liczy.
Teraz jedyna szansa w Legii i tym, że awansuje do grupy. Jak przegra będzie fatalnie. Jak wygra i wejdzie o dziwo ten sezon może być dla nas udany ze względu na fakt, że kilka krajów może potracić punkty.
|