suchyTSW napisał(a):

;O Już 3:3, jeszcze wygrają
|
3:5
takich talentów jak Gikiewicze to Slaskowi zazdrości chyba cała Polska

qrwa, co Ci goście robią w ogóle w ekstraklasie ? niech idą do jakiegoś X-Factor czy innego programu
bo chyba najlepiej to im śpiewanie wychodzi