Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 23.08.2012, 21:33
suchyTSW napisał(a):Wyświetl post
;O Już 3:3, jeszcze wygrają
3:5
takich talentów jak Gikiewicze to Slaskowi zazdrości chyba cała Polska
qrwa, co Ci goście robią w ogóle w ekstraklasie ? niech idą do jakiegoś X-Factor czy innego programu
bo chyba najlepiej to im śpiewanie wychodzi
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując