Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 23.08.2012, 20:33
Dziwny mecz. Rosenborg mial wieksza kontrole nad srodkiem pola. Przewaga nie byla wielka, ale byla.
A mimo tego... to Legia stworzyla wiecej groznych sytuacji.

Dlatego tez remis jest chyba sprawiedliwy. W rewanzu wszystko jest mozliwe. Lekkim faworytem jest Rosenborg.


---------------------------------------
P.S
Zawsze smieszylo mnie te kibolskie napinanie. Legia sfrajerzyla? A jesli nawet... to co? Przypominam, ze My nawet okazji do sfrajerzenia nie mamy bo... w pucharach nie gramy. No kto tu jest wiekszym frajerem w tym momencie?

Mocnym to trzeba byc w czynach, a nie w gebie.
Odpowiedz cytując