Maciuś napisał(a):

|
Nowa Legia sfrajerzyla a widze ze Slask juz stracil bramke. No to oglaszam koniec pucharow na ten sezon.
|
Rosenborg był piłkarsko lepszy więc wynik sprawiedliwy.
Dziwie się, że Urban nie wpuścił Gola w II polowie żeby wzmocnić środek.
Man of the match to dla mnie Rzeźniczak - czego się nie dotknął w II połowie to wszystko s.......ił.
FraMat napisał(a):

|
A gdzie mecz Śląska w TV?
|
Szkoda prąd zużywać na te kaleki.