Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#606
Stary 23.08.2012, 20:14
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nowa Legia sfrajerzyla a widze ze Slask juz stracil bramke. No to oglaszam koniec pucharow na ten sezon.
Rosenborg był piłkarsko lepszy więc wynik sprawiedliwy.
Dziwie się, że Urban nie wpuścił Gola w II polowie żeby wzmocnić środek.
Man of the match to dla mnie Rzeźniczak - czego się nie dotknął w II połowie to wszystko s.......ił.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
A gdzie mecz Śląska w TV?
Szkoda prąd zużywać na te kaleki.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując