Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19586
Stary 23.08.2012, 19:12
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie kolego - nie bronię patologii jakie serwuje nam łysy. Nie zgadzam się, że nie potrzeba nam akademii, skautów czy ośrodka treningowego. Nie lubię jednak, jak za wszystko co złe obwinia się jedna osobę.

Liga izraelska jest zdecydowanie silniejsza niż amatorska liga Hondurasu. Oglądanie gry Quioto na pastwiskach i tak nie miałoby sensu. Lepsze w jego przypadku były testy sportowe.

Również konczę, mam nadzieję, że nie oskarżysz Bednarza o brak elewacji stadionu
Cieszę się , że w końcu ktoś poruszył ten wątek.
Odpowiedz cytując