Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3872
Stary 23.08.2012, 15:39
blanco napisał(a):Wyświetl post
Kolejnym elementem jest to, że wszystko jest u nas nabijane na KK , a tego przez internet się nie da zrobić na pewno.
Nic nie jest u nas nabijane na kartę. Jest nabijane w systemie.

MrÓwA_1906 napisał(a):Wyświetl post
z kk nie ma takiej możliwości, bo chyba ustawa nakłada obowiązek osobistego wyrobienia takiej karty tak samo jak dowodu osobistego, prawka, czy paszportu nie wyrobisz przez internet tylko musisz osobiście iść złożyć wniosek i odebrać.
ale KK nie jest wymagana (Śląsk nie ma tego wymogu, po drugiej stronie błoń, gdy grali w niesłusznej klasie rozgrywkowej też można było kupić bilet bez KK)
Powód: out
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 23.08.2012 o godz. 15:42.

Odpowiedz cytując