Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście
Offline
#
11
23.08.2012, 14:52
Zbaczając trochę z tematu przypadkowo natknąłem się na stary fragment odcinka Liga + Extra z udziałem Michała Probierza.Może ktoś jeszcze nie oglądał?Godny polecenia:
http://www.youtube.com/watch?v=XANC_...eature=related
[SIGPIC][/SIGPIC]
Rafał_TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Rafał_TS