|
Co do zarobków Pawełka, negocjacje były długie (jak pamiętacie) i końcowa kwta oscylowała wokół 150 tysięcy o których mówiłem wcześniej.
Ile zarabia Jovanić to nie wiem i wątpię, że wie to Pawełek :]
(poza tym mógł w zaokrągleniu powiedzieć, że dwa razy, a w rzeczywistości mogło to być około 200 tysięcy)
Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma...
|