Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7644
Stary 23.08.2012, 14:44
Co do zarobków Pawełka, negocjacje były długie (jak pamiętacie) i końcowa kwta oscylowała wokół 150 tysięcy o których mówiłem wcześniej.

Ile zarabia Jovanić to nie wiem i wątpię, że wie to Pawełek :]

(poza tym mógł w zaokrągleniu powiedzieć, że dwa razy, a w rzeczywistości mogło to być około 200 tysięcy)

Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma...
Odpowiedz cytując