Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#599
Stary 23.08.2012, 12:52
Też jestem ciekaw meczy polskich drużyn, choć sytuacja Śląska delikatnie mówiąc kolorowo nie wygląda... Legia natomiast ma znacznie większe szanse na awans ale pamiętajmy, że czasy kiedy Norwegia o piłce nic nie wiedziała już minęły. Nawet, jeśli to w Warszawie są lepiej opłacani gracze...
Odpowiedz cytując