|
Też jestem ciekaw meczy polskich drużyn, choć sytuacja Śląska delikatnie mówiąc kolorowo nie wygląda... Legia natomiast ma znacznie większe szanse na awans ale pamiętajmy, że czasy kiedy Norwegia o piłce nic nie wiedziała już minęły. Nawet, jeśli to w Warszawie są lepiej opłacani gracze...
|