Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1780
Stary 23.08.2012, 12:43
Czyli wg was nie ma różnicy między gościem, który od 15 lat finansuje Wisłę, za własne pieniądze doprowadził ją do najlepszego okresu w dziejach, a gościem, który kupił licencję od prowincjonalnego klubiku, pograł na niej kilka lat z innym klubikiem, zdobył z nim puchar weszlo i na koniec chciał sprzedać za sztangę fajek jakiemuś innemu szarlatanowi?

Miejcie choć trochę pokory.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując