Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3869
Stary 23.08.2012, 12:15
tak samo powinno być z wyrabianiem kart kibica. tez powinna być możliwość wyrobienia ich przez internet aby od razu był na nią nabity bilet tylko przed meczem masz przyjść do kas pokazać dokument potwierdzający tożsamość i żeby ci wkleili zdjęcie. tym oto sposobem osoba idąca pierwszy raz na mecz jest pewna że ma już kupiony bilet.
co do potwierdzeń sprzedaży to albo drukujesz sam albo kurier choć jak dla mnie to tych potwierdzeń być nie powinno wcale
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując