wolfy tylko że za rządów C w Wiśle nie było i nie ma klubu Kokosa.Kosowski został odstrzelony bo popadł w konflikt z C.Poza tym Wisła za rządów C Wisła odniosła w rozgrywkach ligowych, pucharach i europejskich rozgrywkach więcej sukcesów niż Polonia za rządów JW .Zresztą niejeden klub z ekstraklasy chciałby mieć za właściciela C.Co do wywalnia kasy w błoto to w każdym klubie zdarzaja się niewypały które grzeją ławke albo idą na wypożyczenie a karuzela trenerska to tradycja każdego klubu nie tylko Wisły.A co do Dana to był tylko wyjątek który zastrzegł sobie prawo wolnej ręki do kompletowania własnego sztabu. W tym przypadku to był sztab z poprzedniego klubu Dana.Potem trenerzy mogli tylko dobierać sobie asystentów i żadnych więcej zmian w sztabie