wislak68 napisał(a):

W tym pięknym kraju raczej dostatnia emeryturka i posadki w zarządach spółek.
Dziś trafiłem na taką ciekawostkę
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...inkiewicz.html
Dzielne gryzipi.... tfu dziennikarze wybiórczej doszli do tego kto jest winny zalania stacji metra!
Co z tego, że 6 lat temu co z tego, że można było to tysiąc razy zmienić. Czekam jeszcze o artykuł o kibolach winnych zalaniu stacji metra
