Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18812
Stary 23.08.2012, 11:56
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Za około 360 mln PLN
http://forsal.pl/artykuly/444003,min...vestments.html
A jeśli chodzi o Grada to tak jak pisałem już wcześniej: ewidentny prokurator.
W tym pięknym kraju raczej dostatnia emeryturka i posadki w zarządach spółek.

Dziś trafiłem na taką ciekawostkę

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...inkiewicz.html

Dzielne gryzipi.... tfu dziennikarze wybiórczej doszli do tego kto jest winny zalania stacji metra!

Co z tego, że 6 lat temu co z tego, że można było to tysiąc razy zmienić. Czekam jeszcze o artykuł o kibolach winnych zalaniu stacji metra