serek.c2 napisał(a):

|
Po co miałby to robić, gdyby wynik sportowy go nie interesował? Naprawdę myślisz, że Bednarz pracuje tu i nie obchodzą go sukcesy Wisły? łysy uknuł spisek z Beretem?
|
Łysy to popychadło. Miał zmniejszyć budżet, to to zrobił. Wie, że i tak wcześniej czy później poleci za wyniki, chyba że nagle jakiś cud się zdarzy, albo Cupiałowi telegazeta się zepsuje (pozdro tofik

).
Jedyne co tak naprawdę robi poza podrzucaniem Probierzowi DVD od menadżerów to robienie dobrej miny do złej gry. Nieudolne.
Żaden spisek, po prostu brutalna wiślacka rzeczywistość.