muerte napisał(a):

|
Uryga zagrał bo gdyby nie on to chyba musiałby Krzoska na stoperze wystąpić.
|
jasne wiem o tym , ale to że nie postawił na zawodników 2-3 lata starszych z ME, ale właśnie na młokosa najmłodszego w młodej Wiśle świadczy już o jakiejś odwadze i jednak świadomości trenerskiej . Poza tym pachniało też wtedy przesunięciem Wilka lub wracającego do zdrowia Sobola do obrony