Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19574
Stary 23.08.2012, 11:27
muerte napisał(a):Wyświetl post
Uryga zagrał bo gdyby nie on to chyba musiałby Krzoska na stoperze wystąpić.

jasne wiem o tym , ale to że nie postawił na zawodników 2-3 lata starszych z ME, ale właśnie na młokosa najmłodszego w młodej Wiśle świadczy już o jakiejś odwadze i jednak świadomości trenerskiej . Poza tym pachniało też wtedy przesunięciem Wilka lub wracającego do zdrowia Sobola do obrony
Odpowiedz cytując