|
@JEDREK76
To co napisałeś zmienia postać rzeczy.
Nie zdziwiłbym się nawet gdyby minister Grad nie miał pojęcia, że sprzedaję budynek IPN`u.
Teraz Ruch wygra sprawę o czynsz i tak zamiast wydać 30 mln stracimy 58,7 mln. A winnych jak zwykle nie będzie.
(Za ile sprzedano 57% akcji Ruchu?)
Inną ciekawą sprawą jest to, że wszystkie rządy przez 12 lat miały w głębokim poważaniu nierozwiązaną sprawę budynku IPN.
Więc każdy stosował spychologię stosowaną pod tytułem "za 4 lata to opozycja będzie się martwić."
|