Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18810
Stary 23.08.2012, 10:49
@JEDREK76

To co napisałeś zmienia postać rzeczy.

Nie zdziwiłbym się nawet gdyby minister Grad nie miał pojęcia, że sprzedaję budynek IPN`u.
Teraz Ruch wygra sprawę o czynsz i tak zamiast wydać 30 mln stracimy 58,7 mln. A winnych jak zwykle nie będzie.
(Za ile sprzedano 57% akcji Ruchu?)

Inną ciekawą sprawą jest to, że wszystkie rządy przez 12 lat miały w głębokim poważaniu nierozwiązaną sprawę budynku IPN.

Więc każdy stosował spychologię stosowaną pod tytułem "za 4 lata to opozycja będzie się martwić."