Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19571
Stary 23.08.2012, 10:24
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Młody zawodnik , który prawdopodobnie ma talent bardziej się rozwinie mając przy boku doświadczonych graczy i przy cięższych treningach. Nasi młodzi będą siedzieli w mesie aż nie przestaną być młodymi
Mają tyle lat ,że już powinni debiutować w ekstraklasie.
Tak jak ktoś wyżej napisał Probierz nie ma jaj do tego.
Kto każe mu dawać młodym 90 minut Wystarczy niech wpuści jakiegoś młodego na ostatnie 20 minut.
Haha rozwaliłes mnie

który trener w poprzednich dajmy na to 12 latach w Wiśle miał jaja ? były sporadyczne przypadki stawiania na młodych , ale już i Probierz pokazał że się tego nie boi ( Uryga w końcówce sezonu, a miał wtedy dopiero 17 lat! rocznik 1994 )

poza tym jasne , młody zawodnik musi się od kogo uczyć i dlatego mamy obecnie 10 zawodników poniżej 23 roku w kadrze 1 drużyny . Ilu byś ich tam widział , 20 ? rzuć konkretną liczbę .

mlodzi mają siedzieć ( czytaj grać u boku Sobola i Kirma ) w mesie moim zdaniem max do 18 roku życia , później wypożyczenie ew decyzja o pozostaniu w I drużynie ( jako rokujący zawodnik ) , ewentualnie rozwiązanie kontraktu jeśli ktoś nie rokuje - a takich jest sporo .


Nagle wielka afera bo Probierz odesłał dwóch młodych do ME . Jeśli widzi że w perspektywie tego sezonu nie są gotowi na grę w ekstraklasie to była to dobra decyzja . Pozostała 10 zawodników dalej ma szansę się wykazać.

PS. Faktu robienia wody z mózgu przez Bednarza nie neguję ( dotyczących Żemło ) , choć tutaj raczej chodziło o fakt że awaryjnie mamy kim grać , sytuacja od lipca się na szczęście poprawiła.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.08.2012 o godz. 10:27.
Odpowiedz cytując