Haha rozwaliłes mnie
który trener w poprzednich dajmy na to 12 latach w Wiśle miał jaja ? były sporadyczne przypadki stawiania na młodych , ale już i Probierz pokazał że się tego nie boi ( Uryga w końcówce sezonu, a miał wtedy dopiero 17 lat! rocznik 1994 )
poza tym jasne , młody zawodnik musi się od kogo uczyć i dlatego mamy obecnie 10 zawodników poniżej 23 roku w kadrze 1 drużyny . Ilu byś ich tam widział , 20 ? rzuć konkretną liczbę .
mlodzi mają siedzieć ( czytaj grać u boku Sobola i Kirma

) w mesie moim zdaniem max do 18 roku życia , później wypożyczenie ew decyzja o pozostaniu w I drużynie ( jako rokujący zawodnik ) , ewentualnie rozwiązanie kontraktu jeśli ktoś nie rokuje - a takich jest sporo .
Nagle wielka afera bo Probierz odesłał dwóch młodych do ME . Jeśli widzi że w perspektywie tego sezonu nie są gotowi na grę w ekstraklasie to była to dobra decyzja . Pozostała 10 zawodników dalej ma szansę się wykazać.
PS. Faktu robienia wody z mózgu przez Bednarza nie neguję ( dotyczących Żemło ) , choć tutaj raczej chodziło o fakt że awaryjnie mamy kim grać , sytuacja od lipca się na szczęście poprawiła.