Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19570
Stary 23.08.2012, 08:50
Z drugiej strony już nie ma takich meczów gdzie wygrywamy 3-0 i można wpuścić młodego żeby sobie pograł na luzie bez presji wyniku. Mimo wszystko jest większa szansa, że jakiś wyjadacz przechyli szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Probierz musi przede wszystkim wygrywać maximum bo jak nie to Probierz i my wszyscy wiemy co...
Ostatnio edytowane przez arti : 23.08.2012 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując