Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19569
Stary 23.08.2012, 07:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza drużyna w tej chwili stanowi 28 zawodników , z tego poniżej 23 lat ma 10 zawodników , z Kolanko i Żemło było o dwóch więcej . Pytanie teraz jaką liczną mamy mieć kadrę 1 drużyny ? 30 , 35 , może 40 ? dodajmy że rozgrywamy w sezonie ok 38 meczów ( jeśli uda się daleko awansować w pucharze Polski . ) Więcej niż 20 zawodników raczej nie wystąpi w rozgrywkach.

treningi treningami , ale nie można przesadzać z ilością , 10 " zdolnych " na treningu wystarczy , w zeszłym sezonie zresztą Uryga też był na zgrupowaniu przed sezonem , później był "wciągnięty ' cały do młodej ekstraklasy , a później miał wejście smoka w 1 drużynie . Nie jest powiedziane ze nagle i Żemło awaryjnie nie wróci do 1 drużyny .
Młody zawodnik , który prawdopodobnie ma talent bardziej się rozwinie mając przy boku doświadczonych graczy i przy cięższych treningach. Nasi młodzi będą siedzieli w mesie aż nie przestaną być młodymi
Mają tyle lat ,że już powinni debiutować w ekstraklasie.
Tak jak ktoś wyżej napisał Probierz nie ma jaj do tego.
Kto każe mu dawać młodym 90 minut Wystarczy niech wpuści jakiegoś młodego na ostatnie 20 minut.
Odpowiedz cytując