serek.c2 napisał(a):

|
No tak, pamiętam ten wywiad i nawet sprawdzać nie muszę... Oczywiście Bednarz nie mówi w nim o Zemło jako obroncy "na ekstraklasę" - jest mowa o obiecującej grze tego zawodnika. Interpretuj to jak chcesz, ja w życiu nie pomyślałbym, że Bednarz traktuje tego młodego chłopaka jako podstawowego lewego obroncę.
|
Spokojnie, nie psuj radości wolfiego z zabawy w Sherlocka. Ja rozumiem, że dla niego jedyną poprawną odpowiedzią na pytanie o lewego obrońce było "Nie mamy nikogo na tę pozycję bo wie Pan. Ten Żemło to jakieś nieporozumienie. Trzymamy go teraz na sztukę, ale jak przyjdzie tylko ktoś sensowny to od razu wywalimy go do Młodej Ekstraklasy. Tak samo jak resztę tych małolatów.". Wtedy byłby spełniony, że nie było to żadne kłamstwo tylko postawienie sprawy wprost. A to, że paru chłopaków straciłoby motywacje do treningów to nieważne. Ważne że wielce czcigodny wolfy nie byłby bezczelnie oszukiwany.
Co z tego, że w tym samym wywiadzie pada zdanie "Musimy jedynie poszukać wzmocnienia na lewą obronę" co w sumie sugeruje, że Żemło nie jest planowny do gry w pierwszym składzie, ale to wybiórcza pamięć wolfiego pominęła.