Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 22.08.2012, 23:31
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Bełchatów strzelał na naszą Bramkę 4 razy (1 celnie)

Wisła strzelała 14 razy (7 celnie)

Przy skuteczności 75% Bełhatów mógł nam wbić trójkę. Tylko, że my przy takiej skuteczności wbilibyśmy 10,5 bramki...

Jak wiem, że są tacy co lubią zaklinać rzeczywistość ale statystki meczowe można bardzo łatwo sprawdzić.


A czasy kiedy laliśmy wszystkich po 3-0 już dawno się skończyły i raczej nieprędko wrócą
No widzisz jak to jest, łatwiej strzelić 3/4 niż 10,5/14 co ja poradzę, a chyba do tego 3/4 wiele nie brakowało.

Jeżeli nie będziemy wygrywać po 3:0 to puchary będą 100% kompromitacją. Wyniki pokazują ile warci są nasi ligowi przeciwnicy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując