Ajax napisał(a):

Bełchatów strzelał na naszą Bramkę 4 razy (1 celnie)
Wisła strzelała 14 razy (7 celnie)
Przy skuteczności 75% Bełhatów mógł nam wbić trójkę. Tylko, że my przy takiej skuteczności wbilibyśmy 10,5 bramki...
Jak wiem, że są tacy co lubią zaklinać rzeczywistość ale statystki meczowe można bardzo łatwo sprawdzić.
A czasy kiedy laliśmy wszystkich po 3-0 już dawno się skończyły i raczej nieprędko wrócą
|
No widzisz jak to jest, łatwiej strzelić 3/4 niż 10,5/14 co ja poradzę, a chyba do tego 3/4 wiele nie brakowało.
Jeżeli nie będziemy wygrywać po 3:0 to puchary będą 100% kompromitacją. Wyniki pokazują ile warci są nasi ligowi przeciwnicy.