Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19563
Stary 22.08.2012, 22:47
A pamiętacie takiego pana co się nazywał (Vincent?) Company i gral na obronie w Anderlechcie? Jak piłkarze Wisły nie byli wstanie go przejść? Z tego co pamiętam miał w tedy 17 lat.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 22.08.2012 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując