Wyświetl pojedynczy post
raaadek1
Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19562
Stary 22.08.2012, 22:33
A może po prostu szkoda ich marnować na ławie/trybunach (niepotrzebne skreślić) w 1 drużynie i lepiej by grali w ME?
Odpowiedz cytując