Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
raaadek1
Member
Od: 03.2007
Offline
#
19562
22.08.2012, 22:33
A może po prostu szkoda ich marnować na ławie/trybunach (niepotrzebne skreślić) w 1 drużynie i lepiej by grali w ME?
raaadek1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raaadek1
Znajdź inne posty napisane przez raaadek1