|
Smuda na trenera Kazimierski na trenera bramkarzy Szymkowiak na asystenta im dalej Smuda od Wisły tym lepiej.Historia ma to do siebie że historii się nie poprawia.Aczkolwiek Smuda miał swoje dni chwały przy Reymonta ale teraz po epizodzie z Zagłębiem Smuda sam rzucił sobie kłody pod nogi i przy Reymonta nie zawita. Bynajmniej tak długo jak właścicielem jest C i nawet Smudy znajomość nic nie zmieni .Zwłaszcza że konkurencja na trenerskiej ławce już czuwa Probierz namaszczony i długo oczekiwany przez C .Prędzej C wymieni skład i Legioniste niż zwolni Probierza i zatrudni ponownie Smude
|