Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19560
Stary 22.08.2012, 21:26
Pierwsza drużyna w tej chwili stanowi 28 zawodników , z tego poniżej 23 lat ma 10 zawodników , z Kolanko i Żemło było o dwóch więcej . Pytanie teraz jaką liczną mamy mieć kadrę 1 drużyny ? 30 , 35 , może 40 ? dodajmy że rozgrywamy w sezonie ok 38 meczów ( jeśli uda się daleko awansować w pucharze Polski . ) Więcej niż 20 zawodników raczej nie wystąpi w rozgrywkach.

treningi treningami , ale nie można przesadzać z ilością , 10 " zdolnych " na treningu wystarczy , w zeszłym sezonie zresztą Uryga też był na zgrupowaniu przed sezonem , później był "wciągnięty ' cały do młodej ekstraklasy , a później miał wejście smoka w 1 drużynie . Nie jest powiedziane ze nagle i Żemło awaryjnie nie wróci do 1 drużyny .
Odpowiedz cytując