KaSzTaN napisał(a):

Blanco, ale na tym polega caly problem.... ta pierwsza opcja zawsze byla mozliwa (dlatego wyrabiajac KK dostales login i haslo) ale jest to kompletnie nie praktyczne i mija sie z celem... A cel wlasnie jest ze kupujesz przez neta, a masz odrazu nabite na plastik i nic drukowac nie musisz..
Cofnij 2-3 strony, wytlumaczylem juz dokladnie dlaczego nie ma sprzedazy internetowej
|
Dzięki wielkie , jakoś nie miałem czasu ostatnio i umknął mi Twój wpis . Jakoś tak to już jest na tym forum ,że najlepsze posty giną w tłumie .
ps . ankieta wypełniona
