Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3867
Stary 22.08.2012, 21:13
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Blanco, ale na tym polega caly problem.... ta pierwsza opcja zawsze byla mozliwa (dlatego wyrabiajac KK dostales login i haslo) ale jest to kompletnie nie praktyczne i mija sie z celem... A cel wlasnie jest ze kupujesz przez neta, a masz odrazu nabite na plastik i nic drukowac nie musisz..

Cofnij 2-3 strony, wytlumaczylem juz dokladnie dlaczego nie ma sprzedazy internetowej
Dzięki wielkie , jakoś nie miałem czasu ostatnio i umknął mi Twój wpis . Jakoś tak to już jest na tym forum ,że najlepsze posty giną w tłumie .

ps . ankieta wypełniona
Ostatnio edytowane przez blanco : 22.08.2012 o godz. 21:36.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując