westersyl napisał(a):

Właściciel Wisły na własne oczy oglądał klęskę w Talinie czego nie może powiedzieć większość z nas bo Polsat nie zrobił nawet transmisji z tego meczu...
Trenerem Wisły był wtedy Skorża. Budząc się następnego dnia większość była na 99% przekonana, że news na stronie o wypi Maćka to formalność. Skorża jednak został, a to świadczy, że Cupiał na pewno też doszedł do jakiś refleksji odnośnie wywalania trenów.
Nie róbmy sobie jaj z porównywaniem Cupiała do JW bo ten drugi jedyne co wygrał to puchar weszło. Żaden trener nie odbierał u nas telefonów na ławce z instrukcjami odnośnie zmian itd.
Co do Smudy to on sprawia wrażenie gościa , który jest wstanie podążać po trupach za każdą złotówką. Pewnie też Cupiałowi naopowiadał bzdur typu że sprowadził Lewandowskiego którego sprzedali za 4 mln euro... słynny cytat Basałaja " Zrobiłbym Ci to taniej"
a przypominam jak było:
Przypominam, że facet chciał zbierać na siebie wszystkie laury z transferów Lewandowskiego i Stilica co też nie spodobało się szefostwu Lecha.
|
taka mała ciekawostka za Zarzecznym o Smudzie
Cytat:
|
Żeby tak z żywymi naprzód iść – fajną historię opowiedział Michał Listkiewicz, od paru dni prezes I ligi, nadzwyczaj inteligentny kumpel, nomen omen też z Kalisza i też lubi chody (ostrożnie mijaj Kalisz, łapiecie?). Oto w eleganckim hotelu w Głogowie zatrzymał się na kilka dni, z kobietą… Franciszek Smuda. Dawno niewidziany, ale wciąż pomysłowy. Mianowicie gdy poproszono go przy wyjeździe o uregulowanie rachunku za pobyt, miał powiedzieć: zapłaci, hm, Zagłębie Lubin!
|
link do źródła
http://www.weszlo.com/news/11299-Jak...AWEL_ZARZECZNY