Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.08.2012, 21:04
Chłopak ma pecha w Wiśle. Gdy wywalczy miejsce w podstawowym składzie to coś musi się stać - najpierw kontuzja a teraz po dobrym meczu z GKS-em taka tragedia. Trzymaj się Gordan !!! Wyrazy współczucia


Odpowiedz cytując