Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3866
Stary 22.08.2012, 20:48
blanco napisał(a):Wyświetl post
Ja z kolei jestem ciekawy jak będzie wyglądać ta mityczna sprzedaż on-line .
Chodzi mi o to czy rzeczony bilet będzie można sobie wydrukować samemu ( co byłoby zdecydowanie najlepszą opcją ) , przyjdzie kurierem czy też będzie do odbioru osobistego przed meczem .
Ciekawe jak to jest w innych klubach .
Kolejnym elementem jest to, że wszystko jest u nas nabijane na KK , a tego przez internet się nie da zrobić na pewno.
Można dyskutować , ale coś czuje,że prędko tego nie wprowadzą, bo pewnie dopiero tydzień temu zlecili informatykom napisanie algorytmu co jak wiadomo trwa.
Blanco, ale na tym polega caly problem.... ta pierwsza opcja zawsze byla mozliwa (dlatego wyrabiajac KK dostales login i haslo) ale jest to kompletnie niepraktyczne i mija sie z celem... A cel wlasnie jest ze kupujesz przez neta, a masz odrazu nabite na plastik i nic drukowac nie musisz..

Cofnij 2-3 strony, wytlumaczylem juz dokladnie dlaczego nie ma sprzedazy internetowej
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 22.08.2012 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując