blanco napisał(a):

Ja z kolei jestem ciekawy jak będzie wyglądać ta mityczna sprzedaż on-line .
Chodzi mi o to czy rzeczony bilet będzie można sobie wydrukować samemu ( co byłoby zdecydowanie najlepszą opcją ) , przyjdzie kurierem czy też będzie do odbioru osobistego przed meczem .
Ciekawe jak to jest w innych klubach .
Kolejnym elementem jest to, że wszystko jest u nas nabijane na KK , a tego przez internet się nie da zrobić na pewno.
Można dyskutować , ale coś czuje,że prędko tego nie wprowadzą, bo pewnie dopiero tydzień temu zlecili informatykom napisanie algorytmu co jak wiadomo trwa.
|
Blanco, ale na tym polega caly problem.... ta pierwsza opcja zawsze byla mozliwa (dlatego wyrabiajac KK dostales login i haslo) ale jest to kompletnie niepraktyczne i mija sie z celem... A cel wlasnie jest ze kupujesz przez neta, a masz odrazu nabite na plastik i nic drukowac nie musisz..
Cofnij 2-3 strony, wytlumaczylem juz dokladnie dlaczego nie ma sprzedazy internetowej
