Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 22.08.2012, 20:44
adrianq napisał(a):Wyświetl post
Piszecie tutaj o problemach z integracją systemu z bramkami. Pamiętam kilka lat temu jak na R22 był mecz reprezentacji z Australią. PZPN rozporowadzał wejściówki także przez internet. Jak to wtedy było z tymi biletami? Można było wchodzic wtedy normalnie przez bramki czy była kontrola przez ochronę?
Ja z kolei jestem ciekawy jak będzie wyglądać ta mityczna sprzedaż on-line .
Chodzi mi o to czy rzeczony bilet będzie można sobie wydrukować samemu ( co byłoby zdecydowanie najlepszą opcją ) , przyjdzie kurierem czy też będzie do odbioru osobistego przed meczem .
Ciekawe jak to jest w innych klubach .
Kolejnym elementem jest to, że wszystko jest u nas nabijane na KK , a tego przez internet się nie da zrobić na pewno.
Można dyskutować , ale coś czuje,że prędko tego nie wprowadzą, bo pewnie dopiero tydzień temu zlecili informatykom napisanie algorytmu co jak wiadomo trwa.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując