Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19559
Stary 22.08.2012, 20:35
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co niby było w tym idiotycznego? Na grę w Wiśle nie miał szans, nie w tej Wiśle gdzie grali Żurawski, Frankowski i Kuźba. Ale ty byś pewnie któregoś z wyżej wymienionych posadził na ławce a dał zagrać Brożkowi.
A ten udany początek to pewnie masz na myśli 10 min nie pamiętam z kim gdzie założy siatkę jednemu z rywali? Ciekawe jak by się rozwiną grając w 2 drużynie?
Ją bym. Go wypożyczył do drużyny środka extra albo trochę niżej i by tam grał bo był dostatecznie dobry. Udany początek to właśnie ten mecz kiedy wszedł,bezczelnie przerzucił piłkę nad obrońcą i zrobił asyste.a w drugim swoim meczu strzelił gola i to w ciężkim meczu.poza tym Franek pauzował pół sezonu 2002_3,a Kuzba grał wtedy tylko jeden sezon więc mógł być trzecim napastnikiem zamiast kisic sie w łks.
Odpowiedz cytując