Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19557
Stary 22.08.2012, 19:54
arti napisał(a):Wyświetl post
Paweł po udanym początku w Wiśle wypożyczony do drugoligowego ŁKS - czysty idiotyzm trenerów i działaczy. Potem do GKS, który był chyba ostatni w extra. Tutaj głupota wiślackich trenerów i działaczy zahamowała jego karierę na 1,5 czy 2 lata i jak wrócił to przez pół roku nic nie grał.
Zapominacie prawie wszyscy powyżej o Urydze. Zważywszy na jego pozycję boiskową = wiek Sobola, klasę Wilka i obiecujący debiut wiosną to On obok Chrapka powinien najmocniej pukać do 11.
Nie wiem co niby było w tym idiotycznego? Na grę w Wiśle nie miał szans, nie w tej Wiśle gdzie grali Żurawski, Frankowski i Kuźba. Ale ty byś pewnie któregoś z wyżej wymienionych posadził na ławce a dał zagrać Brożkowi.
A ten udany początek to pewnie masz na myśli 10 min nie pamiętam z kim gdzie założy siatkę jednemu z rywali? Ciekawe jak by się rozwiną grając w 2 drużynie?
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 22.08.2012 o godz. 19:56.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując