Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
krissu8
Junior Member
Od: 07.2012
Offline
#
26076
22.08.2012, 19:07
Witam, czy jeśli jestem niepełnoletni, to mogę kupić bilety dla mnie i dla kolegi, którego ze mną nie będzie, czy trzeba osiągnąć pełnoletność? (Mamy KK)
krissu8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krissu8
Znajdź inne posty napisane przez krissu8