wolfy napisał(a):

Też tak uważam. Historia pokazuje, że kiszenie się w ME po przekroczeniu pewnego wieku raczej uwstecznia niż rozwija. Lepiej by było dla nich grac nawet w drugiej lub trzeciej lidze, ale o stawkę.
Inna rzecz, że Legia bierze swoich z ME, więc może bardziej chodzi tu o jakość materiału...
Zależy. Małeckiemu dały bardzo dużo. Brożkom tez chyba nie zaszkodziły.
Czy pomogły Chrapkowi i Burlidze - zobaczymy w tym sezonie. O ile w ogóle wyjdą na boisko...
|
Paweł po udanym początku w Wiśle wypożyczony do drugoligowego ŁKS - czysty idiotyzm trenerów i działaczy. Potem do GKS, który był chyba ostatni w extra. Tutaj głupota wiślackich trenerów i działaczy zahamowała jego karierę na 1,5 czy 2 lata i jak wrócił to przez pół roku nic nie grał.
Zapominacie prawie wszyscy powyżej o Urydze. Zważywszy na jego pozycję boiskową = wiek Sobola, klasę Wilka i obiecujący debiut wiosną to On obok Chrapka powinien najmocniej pukać do 11.