Karherop napisał(a):
|
Skończą 18 lat - 19 lat niech idą na wypożyczenie . Młoda ekstraklasa póki co wystarczy do szlifowanai umiejetności.
|
W tym wieku to już powinni być wprowadzani do rywalizacji o Iszy skład, a nie wypożyczenia, bo one tak na prawdę nic nie dają.
serek.c2
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=26963
Cytat:
|
Na lewą obronę mamy 17-letniego Piotra Żemło. Jego gra bardzo mi się podoba.
|