Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19550
Stary 22.08.2012, 17:35
Karherop napisał(a):
Skończą 18 lat - 19 lat niech idą na wypożyczenie . Młoda ekstraklasa póki co wystarczy do szlifowanai umiejetności.
W tym wieku to już powinni być wprowadzani do rywalizacji o Iszy skład, a nie wypożyczenia, bo one tak na prawdę nic nie dają.

serek.c2
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=26963
Cytat:
Na lewą obronę mamy 17-letniego Piotra Żemło. Jego gra bardzo mi się podoba.
Odpowiedz cytując